Prawo Uprawa 14 kwietnia 2021

Legalna uprawa konopi włóknistych [OŚWIADCZENIE dla policji]

Wasze pytania i uwagi dotyczące legalnych upraw konopi spływają do skrzynek Kombinatu Konopnego niemal codziennie. Jedno z takich pytań zainspirowało nas do stworzenia dość użytecznego dokumentu. Wystarczy go pobrać, wypełnić i wysłać Waszemu dzielnicowemu.

Uprawiacie legalne konopie i nie chcecie nalotu policji o 6:00 rano oraz wyprowadzenia w kajdankach na oczach sąsiadów? 😉 Ten tekst jest dla Was.

Chyba nikt nie lubi, gdy mu “psy” po polu ganiają. A to rośliny podepczą, a to nabrudzą, kota pogonią, dziury wykopią… Jak ustrzec się przed tego typu wizytami? Jest na to sposób!

Pierwsze prawo Kombinatu: informuj funkcjonariusza swego, że konopie sadzisz

Wiecie jak to jest. Niby legalna uprawa, macie odpowiednie papiery, a tu cyk, nagle przemiła pani sąsiadka obczaja w Waszym ogródku zioło. Skażona propagandą, że “marihuanina to zło”, dzielnie sięga po telefon i w poczuciu dobrze spełnionego obywatelskiego obowiązku informuje czujnych, jak pies podwójny stróżów prawa i sprawiedliwości, że Wy tam sobie na pewno coś nielegalnego posadziliście!

Skutek? Następnego dnia macie wjazd na chatę, zakuwają Was w niewygodne bransoletki, pakują na 48 godzin do aresztu, a sąsiadka patrzy na to ukradkiem, przekonana, że właśnie wyeliminowała ze społeczeństwa groźnego narkobandytę! 😉

legalna uprawa
Takich niespodziewanych nalotów chcemy uniknąć

Chcesz legalnie posiać konopie? W ogródku? Na polu? W donicy na balkonie? PRZECZYTAJ jak to zrobić!

Do tego doliczcie jeszcze koszt emocjonalny dla rodziny: żony, męża, partnerki/partnera, dzieci… Nikomu nie życzymy oglądać ojca czy matki zakuwanych w kajdanki i wywożonych lodówą na komisariat.

Co więc należy zrobić, by ustrzec się tak niefartownego obrotu spraw?

POBIERZ, WYDRUKUJ i WYPEŁNIJ ten formularz

Następnie…

Wejdź na stronę komendy wojewódzkiej policji właściwej dla miejsca prowadzenia Twojej uprawy. Znajdź podstronę dla Twojego miasta/powiatu, a następnie zakładkę z dzielnicowymi. Wybierz dzielnicowego, któremu podlega teren, na którym znajduje się legalna uprawa. Pismo zaadresuj imiennie do konkretnego dzielnicowego i wyślij tradycyjną pocztą, z opcją potwierdzenia odbioru. Zaświadczenie lub sms z potwierdzeniem doręczenia zachowaj na przyszłość.

Bardzo możliwe, że w ten oto sposób zabezpieczysz się przed nalotem nieustraszonych funkcjonariuszy, a oni sami w tym czasie, być może, skupią się na pracy o wiele bardziej pożytecznej dla społeczeństwa.

PS. Rzecz jasna, skorzystanie z formularza to żaden obowiązek. To Wy decydujecie czy chcecie mieć trochę więcej spokoju. 😉

Maximum spokoju zapewnią Wam… nasze ZIOŁA NA DOBRY NASTRÓJ, a w tropieniu intruzów na działce pomogą te na KONCENTRACJĘ! 🙂

Autor: Łukasz Malina

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze